Více o Dobré realitce

Vážený kliente,

jako Dobrá realitka působím na českém trhu od roku 1997. Svým klientům přináším kompletní služby spojené s nákupem a prodejem nemovitostí. Mým hlavním cílem je spokojenost zákazníků, Dobrá realitka má ve své nabídce byty, domy, rekreační objekty a pozemky, které se mohou stát domovem pro Vás a Vaši rodinu. Ceny nabízených realit jsou v čase a místě obvyklém vyrovnané – šetřím tedy Váš čas porovnáváním cen obdobných realit.

Chcete si prodat nemovitost sámi? Zvažte to, na každého jednoho Vašeho potencionálního kupce, oslovím dalších deset, máte tedy mnohem vyšší pravděpodobnost rychlejšího prodeje Vaší nemovitosti. Nevystavujete se tak riziku podvodných kupců, nedáváte k dispozici svá osobní data, která jsou chráněna.

Přistupuji k prohlídce Vaší nemovitosti se zodpovědností a profesionalitou. Při podpisu souhlasu s nabídkou, jasně definuji pravidla a informace které chcete o nemovitosti uvádět. Máte dojem, že provize za prodej nemovitostí jsou příliš vysoké? Přemýšlejte, zda byste i v jiném důležitém okamžiku volili neprofesionální přístup například při opravě Vašeho auta. Kvalita má svou cenu a zaručeně se Vám vyplatí!