Rodinný dům 3+1, obec Poplze

4 290 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Dům, 0 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Centrum obce
  • Energ. náročnost: G - mimořádně nehospodárná
Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Poplze, které jsou součástí města Libochovice v okrese Litoměřice.
Rodinný dům o dispozici 3+1 se nachází na pozemku o rozloze 143 m2. Dvoupatrový rodinný dům disponuje v přízemní části prostory obývacího pokoje spojeného s jídelním koutem a kuchyní oddělenou částečně zástěnou a dále sociální zázemí (sprcha,WC). Ze vstupní chodby vede centrální schodiště do 1 patra kde se nachází prostorná ložnice, dětský pokoj a sociální zázemí (toaleta a umyvadlo). Z dětského pokoje je vstup na balkon/terasu. V této části domu jsou snížené stropy, nové štuky topení, elektrika a voda.
Dům prošel celkovou rekonstrukci v uplynulých dvou letech. Kuchyň byla provedena na zakázku a předmětem prodeje je i veškeré vybavení spotřebiči. (myčka, pečící trouba indukční deska. Ve všech obytných místnostech jsou snížené stropy s osvětlením.
Dům je částečně podsklepen a v těchto prostorách se nachází technické zázemí domů (rozvody elektřiny, kotel na ohřev vody, prádelna se sušičkou aj.). Součástí nemovitosti je garáž.
Dům disponuje připojením na inženýrské sítě (voda, plyn, elektřina, kanalizace) a je vytápěn centrálním plynovým kotlem.
Obec se nachází asi 1 km na jih od Libochovic. Obcí prochází silnice II/237 a je v blízké občanské vybavenosti města Libochovice (škola, školka, úřad, obchodní centrum atd.)

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů