Rodinný dům 4+1, malebná obec Lbín, okres Litoměřice

10 990 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Dům, 0 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Okraj obce
  • Energ. náročnost: E - Nehospodárná
Nabízíme k prodeji rodinný dům v obcí Lbín, vesnici, která se nachází na jižním úpatí Dlouhého vrchu v Českém středohoří ve vzdálenosti 5 km severně od Litoměřic. Dnes je místní částí obce Hlinná a je využívána převážně k rekreačním účelům. Rodinný dům se nachází na okraji obce v malebném prostředí obklopeném pastvinami a lesy.
Rozloha nemovitosti je 170 m2 užitné plochy, 93 m2 zastavěné plochy a celkově obestavěný prostor činí 394 m3. Celková výměra pozemku činí 1316 m2.
Nemovitost má hlavní vstup z přístupové cesty k pozemku, zádveří je navrženo v této výškové úrovni. Na zádveří navazuje točité schodiště do suterénu, hygienické zařízení a vstup do kuchyně s jídelním koutem. Obývací pokoj přízemí je v nižší úrovni o cca 1,40m s přímou návazností na zahradní terasu pod domem a do zahrady. Z kuchyně je přístup po dřevěném schodišti do podkroví, které je opět rozděleno do dvou výškových úrovní. V podkroví jsou umístěny tři pokoje, koupelna a terasa. Suterén je využit jako technické zázemí domu, s možným přístupem z přízemí a zvenčí z boční strany domu.
Velkou přidanou hodnotou domu je vytápění tepelným čerpadlem. jsou vyhřívány podlahy ale i stěny domu. Z médií je k dispozici elektřina, voda z vlastní studny, čistička odpadních vod a k zavlažování pozemku jsou k dispozici tři podzemní cisterny na dešťovou vodu.
Urbanistické požadavky jsou dány umístěním na parcele na kopci nad obcí Lbín. Hlavní vstup je z přístupové komunikace. Dům je částečně podsklepený, jednopodlažní s využitím podkroví, zastřešený a doplněný vikýřem nad vstupem nad terasou.
Dům je k dispozici od dubna 2023.
Pro vážné zájemce, prohlídka po dohodě s makléřem je možná kdykoliv.

Videoprohlídka

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů