Prodej skladového areálu bývalé společnosti KOVOBEL, Želetická, Litoměřice

62 000 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 0 m2
  • Dispozice: Skladovací prostory
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Okraj obce
  • Energ. náročnost: E - Nehospodárná
Nabízíme k prodeji areál bývalé společnosti KOVOBEL, Litoměřice.

PŘEDMĚT: Průmyslový areál z oboru obchodně výrobního se zaměřením na čalouněný a kovový sedací nábytek. Areál včetně všech pozemků ostatní a manipulační plochy o rozloze 8 163 m2 a zastavěné plochy a nádvoří o celkové rozloze 18 144 m2.

POPIS LOKALITY: Areál se nachází v průmyslově smíšené části okraje okresního města Litoměřice na soutoku Labe a Ohře v zátopové oblasti. Lokalita je bonitní v oblasti podnikání, výroby, skladování aj. do budoucna investičně zajímavá a je možné i vícevariantní mezioborové využití areálu.

DOPRAVNÍ INF.: Poloha areálu je na výjezdu z města směrem na Terezín a nájezd na dálnici D8 je cca 5 km u Lovosic směr Praha - 69 Km a dálnici E55, Ústí nad Labem - 29 Km a SRN.
GPS: 50°3156.24 N, 14°83.48 E.

POPIS NEMOVITOSTI: Provozní areál jako celek je soubor dvou zděných staveb, jedné plynosilikátové a tří plechových budov/hal s velkým rovinným a zpevněným manipulačním prostorem, který je dobře přístupný z hlavní komunikace.

SPECIFIKACE: Na pozemcích průmyslového areálu stojí 7 hal převážně určených pro výrobu a skladování, 1 objekt sloužící jako vzorkovna, administrativa a sociální zázemí. Dále se zde nachází trafostanice, vrátnice, přístřešek skladů technických plynů a 1 objekt zchátralého stavu s ekologickou zátěží. Jde o ekologickou zátěž historicky vzniklou. Po povodních v roce 2002 došlo k odvozu kontaminovaného odpadu a dle kontroly ČIŽP nešlo o závažné ohrožení a ani o poškození životního prostředí.

INŽENÝRSKÉ SÍTĚ: Areál je plně elektrifikován, plynofikován a vybaven pouličním osvětlením i vlastní trafostanicí VN/NN. Dále je napojen na veřejný vodovodní řad a telefon. A dále využívá vlastní čističky odpadních vod.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů