Prodej rekreačního objektu , Starý Týn, Úštěk

17 800 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Rekreační objekt, 0 m2
  • Dispozice:
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Polosamota
  • Energ. náročnost: F - velmi nehospodárná
Nabízíme k prodeji rekreační areál, jehož součástí je několik nemovitostí a stavebních a lesních pozemků a také orné půdy.
Celý komplex staveb a pozemků je situován v krásné přírodě s výhledem na jezero Chmelař a historický Úštěk.
Ubytovací zařízení
Jedná se o volně stojící, částečně podsklepenou budovu, se dvěma nadzemními podlažími a plně využitým podkrovím.
Stavba je zděná z kamene a cihel, základy a suterén s izolací, rovné stropy, krov hambalkový, krytina tašková. Klempířské konstrukce jsou úplné, zhotovené z pozinkovaného plechu, omítky hladké, fasáda štuková. Výplně otvorů jsou standardní, stejně jako vnitřní instalace a sociální zázemí. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva a s litinovými radiátory, ohřev vody v elektrických boilerech. Plyn zaveden není. V přízemí je společenská místnost, kotelna se skladem paliva a sociální zařízení. V patře a podkroví jsou ubytovací pokoje, sklad lůžkovin a hala. V suterénu jsou 3 sklípky. Stáří stavby je cca 110 roků.
Stravovací zařízení.
Jedná se o volně stojící budovu, nepodsklepenou, se dvěma nadzemními podlažími včetně podkroví. Jde o bývalý objekt chléva, ze kterého byly využity svislé obvodové konstrukce a ostatní části stavby byly nově rekonstruovány. Stavba je zděná z cihel, základy s izolací, rovné stropy, krov valbový, krytina tašková. Klempířské konstrukce jsou úplné, zhotovené z pozinkovaného plechu, omítky hladké, fasáda štuková. Výplně otvorů jsou standardní stejně jako vnitřní instalace a sociální zázemí. Vytápění je ústřední s radiátory, napojené na kotel v hlavní budově. Ohřev vody v elektrických boilerech. Plyn zaveden není. propan-butan se požívá na vaření. V objektu je sklad, varna, jídelna pro 80 lidí a dále bytová jednotka 2+1 s WC a koupelnou.
Součástí areálu je 5 rekreačních chat. Jedná se o rekreační chaty typu Hanka. Jsou přízemní nepodsklepené s podezdívkou do výšky 1.0 m. Dřevěná kostra je oboustranně obíjená, krov nízký sedlový, krytina osinkocementová na bednění, bez klempířských konstrukcí. Dveře jsou hladké dřevěné, okna zdvojená, podlahy prkenné. Stáří staveb je 51 roků a jsou udržované.
Dále jsou k dispozici 2 garáže . Jedná se o samostatné garáže s plochou plechovou střechou. Stavba je zděná, okna luxferová, podlaha betonová, vrata dřevěná v ocelovém rámu. Stáří staveb je 50 roků.
Součástí nemovitosti je betonový venkovní bazén, nezakrytý s nátěrem stěn s celkovým obsahem 1595 m3.
Areál je z převážné části oplocen, dále napojen na inženýrské sítě bez kanalizace a plynu.
Soubor pozemků tvoří jednotný celek a jedná se o soubor pozemků o celkové rozloze 62 875 m2.
zastavěná plocha a nádvoří 1369 m2
trvalý travní porost 8517 m2
vodní plocha 2705 m2
ostatní plocha 18236 m2 (neplodné pozemky, sportovní a rekreační plochy)
orná půda 30200 m2
lesní pozemky 1848 m2
Movité zařízení restaurace a pokojů a také chat je součástí prodeje.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů