Prodej rekonstruovaného bytu 3+kk, Lovosice

4 390 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Byt, 0 m2
  • Dispozice: 3+kk
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Centrum obce
  • Energ. náročnost: C - vyhovující
Máte jedinečnou příležitost, koupit si kompletně a velmi precizně zrekonstruovaný byt 3+kk s balkonem v klidné části centra Lovosic.
v revitalizovaném panelovém domě (zateplení domu, plastová okna, upravený balkon opatřený novou dlažbou) v nejklidnější části ulice Kostelní v Lovosicích.
Jedná se dispozičně o původně 3+1 s balkonem situovaným přímo na jih, vlastním sklepem. Užitná celková plocha 68 m2. Bytová jednotka byla moderně přestavěna na 3+kk a nachází se v 1.NP, v revitalizovaném panelovém domě (zateplení domu, plastová okna, upravený balkon opatřený novou dlažbou) v nejklidnější části ulice Kostelní 899/8, v Lovosicích
Byt není krajový ale středový, tudíž náklady z centrálního vytápění jsou v zimních měsících díky zateplení domu skutečně minimální.
Kuchyň je vybavena novou kuchyňskou linkou vyrobenou na míru. Je plně vybavena zcela novými a nepoužitými vestavnými spotřebiči, které jsou všechny v záruce (myčka, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, pečící trouba, digestoř, indukční varná deska).
Kuchyň a obývací pokoj mají výhled do zeleně parku. Dětský pokoj a ložnice jsou situovány směrem na jih, tudíž se jedná a slunné místnosti s výhledem do klidné části za domem. Po celém bytě byly nově zbudovány stropní sádrokartonové podhledy.
V chodbě jsou nově zhotovené vestavné skříně a botník s dostatkem úložného prostoru.
Vstupní dveře nově osazené s novým kováním a prahem.
V bytě byla provedena kompletní rekonstrukce elektřiny, což dokládá nová a aktuální revizní zpráva a fotodokumentace z rekonstrukce (každý pokoj má přímé Tv připojení, datová připojení, byt je vybaven dostatečným množstvím elektro zásuvek).
V důsledku instalace indukční varné desky byl z bytu odhlášen a odborně bylo provedeno odpojení plynu, neboť se stal plyn pro bytovou jednotku nepotřebný.
Byt má zcela nový přívod vody a jeho všech rozvodů.
Koupelna je kompletně nová včetně toalety, vestavné koupelnové skříňky s umyvadlem a sprchovým koutem se ztraceným odtokem. Při rekonstrukci bylo myšleno i na místo a připojení pro pračku a sušičku.
Byt má nové bezbariérově vyrovnané podlahy pokryté celoplošně kvalitním a vkusným zcela novým vinylem.
Parkovací plochy pro osobní automobily přímo před domem.
Byt je k nastěhování a plnohodnotnému okamžitému užívání/bydlení.
V dostupnosti bytu do 2-10 minut je městské centrum (pošta, banka, úřady města, lékaři, školy, školky, autobusové i vlakové nádraží, hypermarkety, sportoviště, připojení na dálnici D8 atd.), neboť byt se nachází v samém srdci města Lovosic.

Jen pro vážné zájemce, prohlídka je možná po domluvě kdykoliv.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů