Prodej rodinného domu, Vražkov u Roudnice n.L.

8 490 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Dům, 4 424 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Centrum obce
  • Energ. náročnost: G - mimořádně nehospodárná
Představujeme vám unikátní příležitost v podobě rozsáhlého komplexu nemovitostí v příjemné lokalitě s výbornou dostupností do Prahy. Komplex se skládá z rodinného domu s velkým uzavřeným pozemkem o ploše 4 424 m2, na němž se nachází několik dalších multifunkčních budov.

Rodinný dům letos prošel kompletní rekonstrukcí. Ve dvou nadzemních podlažích o celkové výměře 215 m2 se nachází bytová jednotka 4+1, která disponuje vybavenou kuchyní, dvěma koupelnami a dvěma samostatnými WC. Dům je připojený na všechny inženýrské sítě, má plastová izolační okna a vytápění je řešeno ústředním plynovým kombinovaným kotlem.

V těsné blízkosti domu stojí tři další výjimečně prostorné stavby. Vzhledem k tomu, že jsou ve stavu před rekonstrukcí, budoucí majitel má skvělou možnost využít jejich potenciál zcela dle vlastních představ a potřeb. Budovy mohou poskytnout zázemí například pro podnikatele v řemeslech, zemědělství, chovu zvěře, v oblastech s potřebou prostorných skladů či pro mnoho jiných účelů.

Lokalita je velmi klidná a má výbornou dostupnost do Prahy po dálnici D8. V těsné blízkosti domu se nachází autobusová zastávka s linkami do okolních obcí a také vlaková stanice. V okolí je krásná příroda a nedaleko se nachází hora Říp nebo CHKO Kokořínsko.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat - rádi si s vámi domluvíme prohlídku

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů