Prodej luxusního hotelu Patriot, Úštěk, okres Litoměřice

35 000 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 3 308 m2
  • Dispozice: Hotel
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Centrum obce
Nabízíme k prodeji velmi atraktivní nemovitost aktuálně sloužící jako hotel, kterou je však možné za minimálních změn připravit v účelu užívání k podnikatelskému záměru budoucího majitele.

Nemovitost je dvoupodlažní o celkové rozloze zastavěné plochy 1305 m2, s celkovým počtem 4 NP. Z 1 NP je zřízen nákladní výtah pro přepravu zásob a dále slouží jako bezbariérový přístup. Celá nemovitost je k dispozici s kompletním vybavením (nábytek, spotřebiče, sportovní vybavení, sauna, solárium, bowling atd.)

1 NP - bezbariérový přístup. Prostory určené k aktivnímu odpočinku - bowling, sauna, masáže, solarium, vířivka a oxygenoterapie a vibrojett. V prostorách je sociální zázemí a dále konferenční sál s kapacitou 60 až 80 míst k pronájmu pro různé firemní a společenské akce a cukrářská výrobna.

2 NP - restaurace s kuchyní plně vybavenou spotřebiči a chladícím boxem, možné využít komerčně jako velkokapacitní vývařovnu. Dále barem o celkové kapacitě ca 100 míst a lobby barem s osobitým prostředím centrální recepce. V prostorách 1 Np jsou k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje se sociálním zázemím z toho jeden je uzpůsoben pro osoby tělesně postižené. A dále zázemí vlastní prádelny pro potřeby hotelu.

3 NP - ubytovací pokoje pro hosty a návštěvníky hotelu o kapacitě 33 lůžek. Pokoje jsou jednolůžkové až čtyřlůžkové všechny vybaveny sociálním zázemím, většina pokojů má balkon nebo lodžii. Dále technické a úklidové místnosti.

4 NP - ubytovací pokoje a administrativní místnosti, včetně technických místností a ústřednou hotelu.

Celková kapacita hotelu je 53 lůžek. Areál objektu je dále vybaven přilehlým parkovištěm před budovou hotelu s cca 40 místy k parkování, dále dvorem se zásobovací rampou, v této části se nachází garáž k uskladnění techniky. Vjezd do areálu je přístupný z ulice Polské lidové armády a dále je zde vjezd pro zásobování. Nemovitost má několik přilehlých teras, které slouží jako zahradní část restaurace.

Areál se nachází v blízkosti občanské vybavenosti (zdravotní středisko, škola, školka, městský úřad, síť obchůdků a známé centrum historického centra města Úštěk). Město je známé jako turistická oblast v okolí jezera Chmelař.

Celý objekt nabízí možnost uzpůsobit budoucímu podnikatelskému záměru a převést na užívání k sociálním službám, nebo jako dům s pečovatelskou službou s minimálními stavebnímu úpravami.

Pouze pro vážné zájemce, prohlídka objektu je možná kdykoliv po telefonické domluvě s realitním makléřem.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů