Prodej luxusní nemovitosti, Příbram pod bukovou horou, Verneřice okres Děčín

6 500 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Rekreační objekt, 2 600 m2
  • Dispozice:
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Polosamota
  • Energ. náročnost: D - nevyhovující
Nabízíme k prodeji luxusní a výjimečnou nemovitost pro široký účel využití v krásné romantické oblasti Příbram pod bukovou horou, naproti Bobřího potoka a nedaleko Bobřích vodopádů.
Nemovitost se skládá z:
Roubenka - národní památka postavená na kamenné (čedičové) podezdívce na přelomu 18. a 19. století. Přistavena k zadnímu průčelí se zděným vejminkem (dle plánu zde bude koupelna + dvě WC, jeden z nich přístupný přímo z pozemku, druhý jen z domu). Dále zde probíhají postupné rekonstrukce - střecha, podkroví, základy komplet nové. V letošním roce 2020 probíhá rekonstrukce přízemí + původních kamen.
Pozemek- cca 2600 m2 - určen dle UP k výstavbě domu venkovského charakteru, oplocen starou původní zídkou z čedičových skal, repasovanou / opravenou v roce 2019. Na pozemku je nové odvodnění (z roku 2018): drenáže sbírá vodu, kterou pustí do malého jezírka uprostřed pozemku a dále je zde vlastní studna (vyčištěná, původní z roku 1937)
Kůlna - Přízemí + podkroví patro, stavená plocha 26 m2 (ohlášení na stavební úřadě k dispozici): celá dřevěná, zavedená elektřina (Vysokonapěťová)
Stodola - je původní z roku 1877, proběhla rozsáhlá a kompletní rekonstrukce. Odvodnění pod stavbou, oprava všech cihlových stěn, vyčistění původních kamenných stěn v přízemí. Podlahové vytápění (elektrické), designová italská velkoformátová dlažba dále kuchyňská linka na míru. Dřevěné schody ze starých původních fošen taktéž na míru. Velkoformátový atypické zasouvací dveře/okna. Vráta původní z 19. století, repasované a nově funkční (nové i kování)
První patro celé obložené izolací a dřevem: nachází se zde koupelna a záchod a ložnice. Nad tím patro na spání, dvě kulaté okénka, vše na míru. Zadní část nemovitosti má výhled do lesa.
Připravené kabelové připojení na kamerový systém a venkovní osvětlení
Nemovitost má také venkovní dřevěnou terasu.

Na pozemku je obrovská jímka pro obě nemovitosti.
Jen pro vážné zájemce, včetně právního servisu

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů