Prodej areálu ke komerčním účelům, Terezínská, Lovosice

25 000 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 3 385 m2
  • Dispozice: Ostatní komerční objekt
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Klidná část obce
  • Energ. náročnost: D - nevyhovující
Nabízíme k prodeji víceúčelový areál v ulici Terezínská, Lovosice. Jedná se o pozemky na parcelních číslech 542/10, 542/12, 542/5 a 542/11 a nemovitost č. 538 o celkové rozloze 3385 m2. Jedná se o nemovitost s víceúčelovým komerčním využitím.
Hlavní budova je kolaudována na provoz restaurace v 1.PP
, která disponuje kuchyní, umývárnou, skladem potravin a zázemím pro zaměstnance dále hlavní částí restaurace s barem a ústřední dominantou krbu s možností otevřeného ohniště. Celková kapacita restaurace je 80 míst. Samozřejmostí je hygienické zázemí pro hosty. Areál dále disponuje venkovními prostory letního posezení s venkovním barem, dětským hřištěm a parkovištěm pro hosty.
v 1.NP a 2.NP se nachází wellness prostory s fitness, saunou, masážemi včetně sociálního zázemí a dále 6 luxusně zařízených pokojů zpravidla dvoulůžkových s přistýlkou. Součásti pokojů je sociální zařízení (sprcha, WC). Dva z pokojů jsou situovány jako luxusní apartmány s atypicky řešenou rohovou vanou a nadstandardním vybavením.
Celý areál je oplocen s vlastním vjezdem a napojen na kompletní inženýrské sítě. Nemovitost je místně dostupná občanské vybavenosti s blízkou dostupnosti na dálnici směr Praha a Ústí n.L. V okolí je aktuálně plánován projekt výstavby office, čímž je vzniká prostor výborného komerčního využití tohoto areálu.
Nabídková cena zahrnuje i veškeré vybavení hotelu, welness (kromě posilovny) a restaurace.
Pouze pro vážné zájemce, prohlídku lze sjednat kdykoliv po telefonické domluvě.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů