Prodej luxusní rodinné novostavby, Kamýk, Litoměřice

Cena není zveřejněna

  • Plocha: Dům, 4 960 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Klidná část obce
  • Energ. náročnost: A - mimořádně úsporná
Samostatně stojící novostavba cihlového RD - 7+KK s možností k dvougeneračnímu užívání (kolaudace 9/2014). Dům má tři koupelny, dvě terasy a dva balkóny s výhledem na výjimečném místě v okrajové a klidné části obce, spojené s přírodou a překrásným výhledem na České Středohoří a zříceninu hradu na Kamýku u Litoměřic.
Obec je 5 km od města Litoměřice s velmi krátkým dostupem na D8 (cca 10 minut). Dojezd do Prahy cca 45 minut.
Zastavěná plocha domu je 188 m2. Celková užitná plocha domu 558 m2. Celková plocha pozemku je 4960 m2 (4062 + 215 + 683 m2).
Okolo domu je větší oplocená zahrada (podezdívkový a plastové pletivo) s elektricky ovládanou vjezdovou bránou a ručně ovládanými bočními branami (kované).
Dům je kompletně zateplený a celý podsklepený, s vlastním vstupem do suterénu.
Energetická třída domu je A.
Do domu je zaveden dálkový vodovod a plyn (v současné době není využíván). Odpady jsou řešeny jímkou na vyvážení (v obci není kanalizace). U domu je nádrž na dešťovou vodu. V domě je dvouvložkový komín s přípravou pro krb. Dům je vybaven tepelným čerpadlem (země x země), solárním ohřevem TUV, podlahovým vytápěním a centrálním vysavačem. Další výbavou domu je kompletní EZS, kamerový systém kolem celého domu.
V suterénu je relaxační prostor s fitness, saunou, sprchovým koutem a WC, dále velkou dílnou, hobby místností, skladem a technickou místností. Suterén má samostatný zadní vchod se sjezdem.
V přízemí je velký obývací pokoj spojeným s jídelnou a kuchyní, komora, ložnice, WC a koupelna s velkým bezbariérovým sprchovým koutem a prostornou rohovou vanou. Obytný prostor přízemí je oddělený posuvnými uzamykatelnými dveřmi. V přízemí je dvougaráž 42 m2. Z ložnice je vstup na zastřešenou terasu.
V prvním patře je nedokončená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a vanou, WC a 5 samostatných pokojů.

Za domem je klidný kout s pergolou a krbo-udírnou. Z obývacího pokoje vedou velké balkonové dveře na prostornou jižní terasu 54 m2 a na zahradu. V přední části domu jsou travnaté plochy kombinované s okrasným jezírkem a ovocnými stromy. Na západní straně domu je prostor pro stání 4 5 vozidel. Za domem je velká zahrada s ovocnými stromy s vlastní vjezdovou bránou. Z ložnice vedou balkonové dveře na zadní zastřešenou terasu a k pergole. Prostor kolem domu je částečně kryt zámkovou dlažbou.

V obci je linka autobusu, hostinec a dětské hřiště. V přilehlém okolí jsou turisticky dostupné lokality zřícenina hradu, Plešivec, Kalvárie, Radobýl nebo přívoz a cyklostezka.
Pouze pro vážné zájemce.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů