Průvodce trhem aneb kde hledat ty nejlepší nemovitosti

Průvodce trhem nemovitostí

Hledáme domov pro svou rodinu? Máte volné finanční prostředky a rádi byste investovali do nemovitostí? Na dnešním dynamicky se rozvíjejícím trhu naleznete nepřeberné množství nemovitostí k prodeji. Jenže kde hledat a kde najít? Dobrá realitka poskytuje osvědčené tipy z praxe, které vám mohou pomoci najít tu nejlepší nemovitost pro vaše potřeby.

Realitní portály a realitní webové stránky

Hojně využívaný inzertní kanál, kde naleznete drtivou většinu všech inzerátů. Každá moderní realitní kancelář má v současnosti webové stránky, kde nabízí své profesionální služby a kde prezentuje portfolio nemovitostí k pronájmu či k prodeji.

Na stejném principu fungují i různé realitní portály, kde můžete skvěle srovnat jednotlivé nabídky a rozhodnout se tak co možná nejvíce ekonomicky. Nicméně není pravidlem, že „všichni inzerují všude“. Proto doporučujeme si provést analýzu co možná nejvíce realitních portálů a až poté udělat konečné rozhodnutí. Na webových stránkách Dobré realitky naleznete kompletní a denně aktualizované portfolio nabízených nemovitostí, odkaz k výpisu všech inzerující nemovitostí naleznete zde.

Inzerce na sociálních sítích

V současnosti je na sociálních sítích téměř většina lidí, takže i potenciální zájemci o nemovitosti (ať už ve formě nákupu či pronájmu). Realitním kancelářím se tedy vyplácí na sociálních sítích jednotlivé nemovitosti inzerovat a najít tak ideálního budoucího majitele či nájemce.

Díky cílené reklamě např. na Facebooku se můžete dostat k dalším exkluzivním nabídkám, které nemusí být vždy veřejně k inzerci. Vše je ale samozřejmě na vůli realitní kanceláře.

Osobní kontakt

Mít hodně známých a přátel se v tomto případě vyplatí. Osobní kontakty mohou být zdrojem skvělých realitních nabídek. Realitní makléři fungují na obdobném principu, staňte se i vy součástí našeho osobního preferenčního portfolia. Hledáte byt, dům anebo pozemek? Kontaktujte nás a jakmile budeme mít vhodnou nabídku situovanou vašim potřebám, mile rádi s vámi vyřešíme veškeré náležitosti. S více než 25letou praxí na realitním trhu přesně víme, co dělat.

Existuje nicméně řada dalších kanálů, kde můžete sledovat exkluzivní nabídky nemovitostí, neváhejte se v patičce našeho webu přihlásit k odběru pravidelných realitních novinek, kde vám 1x za měsíc představujeme nemovitosti z našeho realitního portfolia.

Dobrá realitka – Mgr. Miroslav Pokorný

Sdílet:

Máte nějaké dotazy? Potřebujete poradit s prodejem, pronájmem či nákupem nemovitosti? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Novinky ze světa realit a aktuální nabídka nemovitostí do vašeho e-mailu.