Pronájem

Dokumenty k nemovitosti

Hodláte pronajmout svou nemovitost? Pronajměte svůj byt či dům opravdu dobře! Pomůžeme vám najít nájemníky, kteří si budou vážit svěřené nemovitosti a majetku uvnitř. Pro své klienty hledáme jen a pouze zodpovědné osoby či společnosti.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

  1. Sjednáme si osobní schůzku, na které si vyjasníme detaily naší spolupráce. Představíte mi nemovitost určenou k pronájmu, sdělíte mi své požadavky na cenu či nájemníky, a společně připravíme komplexní strategii, která povede k rychlému pronájmu vašeho domu či bytu.
  2. Na základě poskytnutých materiálů připravím nemovitost k inzerci, navrhnu detailní postup a společně doladíme vše potřebné ke spuštění. Skrze dobře postavenou inzerci nebudete mít o nájemníky nouzi.
  3. Vezmu si na starosti veškerou komunikaci se zájemci o pronájem. Zařídím všechny prohlídky nemovitosti a společně vybereme vhodného, a hlavně zodpovědného nájemníka. Od veškeré administrativy tu jsem nyní já, žádné papírování se vás už týkat nemusí.
  4. Podepsání nájemní smlouvy, převody energií na nájemníka a další navazující dokumentace, to vše pro vás mohu obstarat. Velký důraz kladu také na předávací protokol a současný stav pronajímané nemovitosti, díky mému detailnímu přístupu se vyhnete zbytečným problémům v budoucnosti.
  5. A kdyby náhodou bylo cokoliv nejasného před, v průběhu anebo po vyhotovení vašeho pronájmu, jsem tu stále pro vás.

Jednotlivé domy a byty, které byly v našem portfoliu, úspěšně pronajímáme jednotlivcům či společnostem už 25 let. Máme za sebou nespočet spokojených klientů, buďte dalším z nich i vy. Díky letité zkušenosti z realitního trhu přesně víme, co funguje a co nikoliv. Osobní přístup, důraz na detail a klientsky orientovaná činnost – to je to, co nás vystihuje zdaleka nejvíce.

Zvažujete pronájem nemovitosti? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Zaujala vás nabídka služeb? Chcete se poradit nebo hledáte nemovitost? Budu rád, když mne budete kontaktovat.