Prodej

Podpis smlouvy

Chcete prodat nemovitost? Prodejte ji opravdu dobře! Pomůžeme vám prodat nemovitost za nejlepší cenu na trhu, rychle, spolehlivě a bez zbytečných průtahů. Provedeme vás celým procesem prodeje nemovitosti. Spolehněte se, že se k problému nikdy neotočíme zády.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

  1. Sjednáme si osobní schůzku, na které si vyjasníme detaily spolupráce. Představíte mi prodávanou nemovitost, sdělíte mi své požadavky a společně připravíme komplexní strategii, která povede k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti.
  2. Na základě poskytnutých materiálů kompletně připravím prodávanou nemovitost k inzerci, navrhnu detailní postup a společně doladíme vše potřebné pro spuštění prodeje. Skrze dobře postavenou inzerci nebude o zájemce nouze.
  3. Vezmu si na starosti veškerou komunikaci se zájemci o koupi. Zařídím všechny prohlídky nemovitosti a společně vybereme vhodného kupujícího. Od veškeré administrativy jsem tu já, žádné papírování se vás už týkat nebude.
  4. Změny v katastru nemovitostí budou kompletně v mé odborné režii. Po zajištění veškeré nutné dokumentace, výplaty kupní ceny z úschovy a předání nemovitosti novému vlastníkovi můžeme prodej vaší nemovitosti úspěšně uzavřít.
  5. A kdyby náhodou bylo cokoliv nejasného před, v průběhu prodeje anebo po prodeji nemovitosti, jsem tu stále pro vás.

Nemovitosti zpravidla prodáváme v opravdu krátkém čase. Máme za sebou nespočet úspěšně prodaných nemovitostí a spokojených klientů, buďte dalším z nich. Díky letité zkušenosti z realitního trhu přesně víme, co při prodeji nemovitostí funguje a co nikoliv. Osobní přístup, důraz na detail a klientsky orientovaná činnost – to je to, co nás vystihuje zdaleka nejvíce.

Zvažujete prodej nemovitosti? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Zaujala vás nabídka služeb? Chcete se poradit nebo hledáte nemovitost? Budu rád, když mne budete kontaktovat.