Právo

Tužka a právní dokumenty k nemovitosti

Hledáte odborníka na realitní či hypoteční právo? Už nehledejte, jste totiž na správném místě! Našim klientům poskytujeme poradenství v oblastech realitního, hypotečního, pojišťovacího či daňového práva. Díky našim zkušenostem v těchto právních oblastech předem víte, že váš nákup, pronájem či prodej nemovitosti bude vedený korektně a v aktuálních mezích zákona.

Pro jaké oblasti lze využít mých služeb?

  1. Realitní právo – obraťte se na mě s problémem, který se týká nákupu, pronájmu či prodeje vaší nemovitosti. Znám aktuální znění důležitých zákonů a vím, jak mají být smlouvy a dokumenty nastaveny.
  2. Hypoteční právo – provedu důkladnou analýzu vaší současné hypoteční situace a navrhnu potřebné úpravy vaší hypotéky. Zajistím pro vás ty nejlepší hypoteční podmínky.
  3. Pojišťovací právo – pojištění nemovitosti je složitá a časově náročná věc. Povedu za vás jednání s vaší pojišťovnou. Díky mně už vás a vaši nemovitost nic nepřekvapí.
  4. Daňové právo – nemovitosti a s tím spojené daně: jednoduché, a přesto složité téma. Mile rád vám poskytnu všechny důležité informace, termíny a podmínky plateb za váš dům, byt či pozemek.

Využijte našich právních služeb, které svým klientům poskytujeme již 25 let. Staňte se i vy spokojeným klientem naší realitní kanceláře. Úzce spolupracujeme se společnosti Abes, která poskytuje právní software pro přípravu smluv, právní podporu a monitoring legislativních změn pro realitní zprostředkovatele.

Nevíte si rady? Potřebujete právní konzultaci? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Zaujala vás nabídka služeb? Chcete se poradit nebo hledáte nemovitost? Budu rád, když mne budete kontaktovat.