Nově v nabídce: Prodej areálu, Lodní náměstí, Litoměřice

Nově v naší nabídce naleznete k prodeji velký provozní a skladový komplex, který se nachází ve městě Litoměřice. I přes blízké umístění u centra města se jedná o mírně klidnější lokalitu s důstojným zázemím. V současnosti se v areálu nachází několik obchodních společností, které tyto prostory využívají pro své vlastní podnikání.

Více informací o nemovitosti naleznete zde.

Prodávaný objekt je vhodný pro investičně založené jedince či firmy. Využijte tyto prostory buďto pro své vlastní podnikání jako skvělé provozní zázemí, anebo pronajměte tyto prostory různým firmám z různých oborů, které využijí všechny přednosti provozního areálu, např. vestavěné hydraulické plošiny pro vykládání a nakládání různých nákladních vozů.

Bližší informace o tomto objektu včetně půdorysů celého komplexu jsou k dispozici na vyžádání. Prohlídka je možná kdykoliv po dohodě s realitním makléřem. V případě vašeho zájmu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Sdílet:

Máte nějaké dotazy? Potřebujete poradit s prodejem, pronájmem či nákupem nemovitosti? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Novinky ze světa realit a aktuální nabídka nemovitostí do vašeho e-mailu.