Nemovitost v zahraničí: skvělá investiční příležitost

Dobrá realitka - zahraniční nemovitosti

Zahraniční nemovitost je v současnosti skvělou investiční příležitostí. Plánujete si pořídit zahraniční nemovitost? A kdy se vyplatí zahraniční nemovitost koupit? To a mnohem více vám přináší nový článek od Dobré realitky!

Pořízení nemovitosti v zahraničí

Vlastní nemovitost v zahraničí je skvělou věcí pro dovolenou se svou rodinou. Co ale dělat s nemovitostí v době, kdy ji sami nevyužíváte? Ideálním řešením se jeví její pronájem! Příjem v rámci pronájmu vaší zahraniční nemovitosti představuje de facto bezedný a nevyčerpatelný příjem z investice.

Lokalita nemovitosti jako důležitý prvek

Při pořízení zahraniční nemovitosti dbejte na důkladnou analýzu konkrétní lokality. Pokud zvolíte nemovitost na turisticky žádaném místě, nebudete mít v budoucnu nouzi o nájemníky, a budete tak moc navýšit vaši cenu za pronájem.

Naopak méně rušná lokalita, kupř. mimo turisticky atraktivní oblast, bude mít za následek menší zájem o pronájem ze strany zainteresovaných jedinců. Volba správné lokality a zajištění příjmu je tedy klíčovým atributem.

Další důležité náležitosti

S výslednou cenou může značně zamíchat také současný měnový kurz. Při pozitivně laděném kurzu můžete nějakou tu korunu ušetřit. Naopak při nepříznivém vývoji bude mít kurz za následek to, že se vaše nemovitost prodraží. Koupi zahraniční nemovitosti si tedy naplánujte i vzhledem k vývoji současného kurzu měn.

Je také důležité informovat všechny důležité instituce daného státu (např. různé zahraniční obdoby našeho katastru nemovitostí). Důkladně si projděte všechny zahraniční daňové sazby spojené s nákupem zahraniční nemovitosti

Dobrá realitka má jednoho svého zahraničního obchodního partnera v realitních službách na ostrově Tenerife na Kanárských ostrovech ve Španělsku. Prozkoumejte nabídku našich zajímavých zahraničních nemovitostí ke koupi. Náš český obchodní partner vám bude kompletně k dispozici ve věci budoucí správy, kompletního zajištění pronájmu či pro drobné interiérové rekonstrukce.

V případě vašeho zájmu neváhejte kontaktovat Dobrou realitku.

Sdílet:

Máte nějaké dotazy? Potřebujete poradit s prodejem, pronájmem či nákupem nemovitosti? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Novinky ze světa realit a aktuální nabídka nemovitostí do vašeho e-mailu.