Nákup

Hledáte opravdu vhodnou nemovitost ke koupi? S námi nešlápnete vedle! Pomůžeme vám vybrat nemovitost přesně podle vašich parametrů. Najdeme pro vás útulný rodinný dům, stavební parcelu anebo skvělé místo k podnikání pro vaši společnost. Jsme tu pro vás od komunikace s prodávajícím až po vyřízení všech nutných smluv a dokumentů.

Jak bude vypadat naše spolupráce?

  1. Sjednáme si osobní schůzku, na které si vyjasníme detaily našeho budoucího snažení. Představíte mi, jakou nemovitost hledáte, sdělíte mi všechny své požadavky, a já následně budu hledat byt, dům či pozemek přesně podle vašich představ.
  2. Provedu důkladnou analýzu současného trhu s nemovitostmi a připravím pro vás jednotlivé varianty ke koupi. Spolehněte se na mé služby, svému klientovi bych nedoporučil něco, čemu bych sám nevěřil.
  3. Pokud vás jedna z navrhovaných nemovitostí zaujala, oslovím prodávajícího a povedu za vás veškerou komunikaci tak, aby vše směřovalo ku prospěchu věci. Zajistím všechny potřebné dokumenty a povedu s prodávajícím jednání o možném snížení ceny za nemovitost.
  4. Až s prodávajícím nalezneme společnou řeč, již nic nebrání finalizaci vašeho nákupu. Zařídím za vás také všechny změny v katastru nemovitostí. Pokud ještě nemáte potřebné finance k nákupu, mile rád vám s financováním pomohu.
  5. A kdyby náhodou bylo cokoliv nejasného před nákupem, v průběhu tohoto procesu anebo po finalizaci vašeho letitého snu, jsem tu stále pro vás.

Nákupem nemovitostí pro své klienty se zabýváme již 25 let. Během této doby se nám povedlo mnohokrát snížit nároky prodávajícího a plnit tak klientovi požadavky nad rámec jeho prvotních představ. Staňte se i vy naším spokojeným klientem. Osobní přístup, důraz na detail a klientsky orientovaná činnost – to je to, co bude nejlépe vystihovat naši spolupráci.

Zvažujete nákup nemovitostí? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Zaujala vás nabídka služeb? Chcete se poradit nebo hledáte nemovitost? Budu rád, když mne budete kontaktovat.