Luxusní nemovitosti aneb co dělá nemovitost prestižní

Luxusní nemovitosti

Luxusní domy a byty vyzařují jasnou a atraktivní aurou. Elegance, nadčasovost a zapojení moderní techniky – to a mnohem více tvoří v domě či bytové jednotce opravdu hmatatelnou prestiž. Dobrá realitka Vám přináší motivační článek na téma Luxusní nemovitosti a prestiž. Společně se podíváme na některé klíčové faktory v této věci.

1) Poloha objektu

Jeden z hlavních faktorů, které tvoří prestiž jakékoliv nemovitosti, je její poloha, respektive umístění v dané obci. Neplatí, že samota neznamená prestiž, právě naopak! Byty v samém centru lze považovat víceméně také za prestižní, ale ne ve všech případech. Pro spoustu lidí není rušné centrum to, co považují za luxus v bydlení.

Obecně se ale má za to, že prestižní nemovitost je ta, která se pyšní skvělým výhledem do okolí, případně do přírody. Luxusní a prestižní domy se nachází na opravdu validních lokalitách, které považuje místní společnost za vysoce nadstandardní. Což se v konečném důsledku samozřejmě propisuje do hodnoty těchto objektů.

2) Design

Luxusní nemovitosti jsou zpravidla postaveny s důrazem na detail, na kvalitní provedení a na moderní design. V mnohých případech jsou luxusní domy navrhovány špičkovými architekty, kteří mají o prestiži, luxusu a moderním stylu samozřejmě ty nejvěrohodnější informace.

3) Bezpečnost

Luxusní nemovitosti jsou bezpečné! Ochrana soukromí a zajištění bezpečí pro všechny členy rodiny jsou dalším nepopiratelným aspektem v otázce prestižních nemovitostí. Moderní a luxusní nemovitosti jsou dnes pevně oplocené, mají různé bezpečnostní či kamerové systémy, případě přístup ze soukromého pozemku, který slouží výhradně účelům tohoto domu. Klid a soukromí je totiž dalším důležitým bodem.

4) Exkluzivní vybavení

Čím lépe dát prestiž své nemovitosti najevo, než moderním a exkluzivním vybavením, které není na trhu hojně dostupné. Soukromá fitness tělocvična, velká finská sauna, důmyslná okrasná zahrada anebo vlastní vinice. Vymyslet se toho dá na svém soukromém pozemku opravdu dost.

5) Historie

Na druhé straně mince jsou oproti moderním domům domy staré, domy s historickou hodnotou, která bývá v mnoha ohledech nevyčíslitelná. Na realitním trhu se nenachází nic lepšího než nově zrekonstruované historické budovy, které stále dodržují svůj historický či kulturní význam.

V nabídce realitní kanceláře Dobrá realitka se nachází několik luxusních objektů, které plně poslouží opravdu vážným zájemcům pro účely jak soukromé rezidence, tak případně jako skvělé místo pro centrum svého podnikání.

Prozkoumejte celou naši nabídku a nalezněte luxusní nemovitost pro sebe a svou rodinu.

Sdílet:

Máte nějaké dotazy? Potřebujete poradit s prodejem, pronájmem či nákupem nemovitosti? Neváhejte mne kdykoliv kontaktovat.

Novinky ze světa realit a aktuální nabídka nemovitostí do vašeho e-mailu.