Konzultace

Notebook a tužka pro poznámky

Chcete prodat nemovitost? Hodláte kupovat byt, dům anebo pozemek? Pro své klienty zajišťuji odborné konzultační služby související s jejich nemovitostmi. Jestli máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se na mě kdykoliv obrátit. Kontaktujte mě a já vám pomohu s nesrovnalostmi, poradím v rámci právního procesu, anebo poskytnu cenou radu s dokumentací či daní z nemovitostí.

V jakých oblastech poskytuji služby klientům?

  1. Prodej – prodám vaši nemovitost za nejlepší cenu na trhu, rychle, spolehlivě a bez zbytečných průtahů. Provedu vás celým procesem prodeje vaší nemovitosti.
  2. Pronájem – najdu vám nájemníky, kteří si budou vážit svěřené nemovitosti a majetku uvnitř. Pro své klienty hledám jen a pouze zodpovědné osoby a společnosti.
  3. Nákup – pomohu vám vybrat nemovitost přesně podle vašich parametrů. Najdu pro vás útulný rodinný dům, stavební parcelu anebo skvělé místo k podnikání pro vaši společnost.
  4. Finance – dnešní doba není jednoduchá, nechte si poradit s financováním vašeho snu od zkušeného odborníka a znalce.
  5. Právo – svým klientům poskytuji poradenství v oblastech realitního, hypotečního, pojišťovacího či daňového práva.

Naše realitní kancelář působí na českém trhu již od roku 1997. Svým klientům přinášíme kompletní služby spojené s nákupem, prodejem či pronájmem nemovitostí. Naším cílem je především spokojenost zákazníků. Staňte se i vy našim spokojeným klientem.

Chcete nezávaznou konzultaci? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Zaujala vás nabídka služeb? Chcete se poradit nebo hledáte nemovitost? Budu rád, když mne budete kontaktovat.