Finance

Informační schůzka s makléřem

Dnešní doba není jednoduchá, nechte si tedy pro jistotu poradit s financováním vašeho snu od zkušeného odborníka a znalce. Provedeme důkladnou analýzu současné situace vašich financí a vámi vlastněné nemovitosti. Díky našim kontaktům v bankovní a finanční sféře se můžete spolehnout, že pro vás zajistíme ty nejlepší podmínky současného hypotečního trhu.

Co vše pro vás mohu zajistit?

  1. Analýza současné situace – provedu důkladnou analýzu vaší současné situace a vašeho hypotečního úvěru. Navrhnu pro vás to nejlepší možné řešení.
  2. Finanční pomoc při koupi nemovitosti – pokud ještě nemáte potřebné finance pro nákup nemovitosti, pomohu vám zajistit dostatečný obnos peněz a naleznu efektivní řešení.
  3. Refinancování stávajícího hypotečního úvěru – váš nevyhovující a finančně neudržitelný úvěr opět proměním na hypotéku, která vám nebude do budoucna dělat nadměrné starosti.
  4. Jednání s institucemi – zastupuji své klienty při jednání s bankovními a dalšími finančními institucemi.
  5. A to vždy diskrétně a pohotově.

Máme letité zkušenosti na poli realitního trhu. Víme, jak náročné je vyjednávání s bankou a jaké problémy mohou nastat, pokud si špatně sjednáte hypoteční podmínky. Hypotéka je závazek na celý život, nepodceňte ji! Staňte se naším spokojeným klientem a zjistěte, co znamenaná férový a osobní přístup.

Potřebujete poradit ohledně vašich financí? Napište nám a domluvíme si nezávaznou schůzku.

Zaujala vás nabídka služeb? Chcete se poradit nebo hledáte nemovitost? Budu rád, když mne budete kontaktovat.