Prodej části průmyslového areálu LANA, výrobní haly, administrativní a obchodní budovy Litoměřice

12 900 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 7 131 m2
  • Dispozice: Skladovací prostory
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Okraj obce
  • Energ. náročnost: F - velmi nehospodárná
Nabízíme k prodeji část průmyslového areálu z oboru strojírenství, kovovýroby a výroby - montáže hydrauliky, včetně příslušenství.
Areál se nachází v průmyslově smíšené části okresního města Litoměřice, zároveň se lokalita stává do budoucna investičně zajímavá a je možné i více variantní mezioborové využití areálu.
Stavební pozemek se zastavěnou plochou a nádvořím.
Má společný dvůr, součástí je odpadní jímka. Dále zastavěná plocha a nádvoří s budovou B - zde se nachází výroba hadic. Další součástí nemovitosti je ocelová skladovací hala technických plynů a dále budova se sklady a prodejna KOVOMATu. Příslušenstvím této části je vybavení a zásoby KOVOMATu a dále zázemí zásob na skladu.
V tomto komplexu je dále administrativní budova C, kde se nachází kanceláře, dále příslušenství kanceláří , archiv, ústředna, kuchyň a jídelna. A administrativní budova A disponující vrátnicí, šatnami, sociálním zázemím a obchodními kancelářskými prostory.
budova je napojena na inženýrské sítě 38V, plyn, vodu aj.

Jedná se o nemovitosti jejíž části lze zakoupit jednotlivě a využít ke komerčních a výrobním účelům. V případě zájmu je k dispozici na prodej celý areál - cena je následně k jednání.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů