Prodej části průmyslového areálu LANA, pozemek, montážní hala a administrativní budova Litoměřice

23 990 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 11 956 m2
  • Dispozice: Výrobní prostory
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Okraj obce
  • Energ. náročnost: F - velmi nehospodárná
Nabízíme k prodeji část průmyslového areálu z oboru strojírenství, kovovýroby a výroby - montáže hydrauliky, včetně příslušenství.
Areál se nachází v průmyslově smíšené části okresního města Litoměřice, zároveň se lokalita stává do budoucna investičně zajímavá a je možné i více variantní mezioborové využití areálu.
Tato část je skládá z nezastavěného stavebního pozemku, který tvoří územní investiční rezervu průmyslového areálu pro jeho další rozvoj. Jedná se o převážně travnatý povrch, který je oplocený drátěným pletivem. Dalším příslušenstvím pozemku je podzemní vedení elektrické přípojky všech budov sousedních pozemků stejného vlastníka od vlastní trafostanice.
Nemovitost zahrnuje zastavěný pozemek se stavbu haly montážní o rozloze 1500 m2. A administrativní třípodlažní budovou v jejímž přízemí se nachází šatny a sociální zařízení, v 1. patře dále pět kanceláří se sociálním zázemím a ve 2.patře čtyři kanceláře se zázemím.
Nemovitost je napojena na inženýrské sítě 380 V, plyn, vodu aj.

Jedná se o samostatnou část celého výrobního komplexu, která je k dipozici na prodej jako část, nebo kompletní areál. V případě zájmu o celý komplex je cena k jednání.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů