Prodej penzionu Selský dvůr, Perštejn

0 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 18 899 m2
  • Dispozice: Hotel
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Klidná část obce
  • Energ. náročnost: C - vyhovující
Penzion SELSKÝ DVŮR se nachází v severozápadních Čechách na úpatí Krušných hor na trase mezi Chomutovem a Karlovými Vary.celá nemovitost disponuje následujícími objekty:
Penzion s garážemi - jedná se o novostavbu se samostatnou bytovou jednotkou a s 9 pokoji s celkovou kapacitou 25 lůžek (7 pokojů v 2NP a 2 pokoje v suterénu). ve 2NP se nachází 7 pokojů SWC, šatnou, balkonem, vybavených TV+SAT a internetem. Přízemí - 1 bytová jednotka, recepce, přípravna snídaní. Suterén - technické zázemí, fitness, sauna, ar, 2 pokoje se společným soc. zařízením. Venkovní vyhřívaný bazén s posezením.
Chatky - 9 chatek o rozloze 5x5m, nově vybavené - v každé chatce 2 lůžka, umyvadlo, vytápění el. přímotopem. Pro chatky je určeno rekonstruované sociální zařízení.
Selská restaurace - s barem a terasou s kapacitou 80 míst, krbem, vybavenou kuchyní se zázemím, sklady.
Lesní restaurace - zrekonstruovaná budova vybavená přípravnou jídel s kapacitou 30 míst, barem, venkovní terasou, grilem a posezením. V suterénu jsou umístěny sklady.
Grilbar - zastřešené venkovní posezení s grilem pro uzavřenou společnost s kapacitou 30 osob.

Hospodářský dvůr
Celý areál Hospodářského dvora tvoří novostavby, kolaudace v roce 2006.
1 Apartmán a stáje mají v prvním patře k dispozici sociální zařízení, šatnu, technickou místnost, 5 samostatných boxových stání pro koně, prostory pro zpracování mléka a výrobu mléčných výrobků. Druhé patro disponuje prostorným apartmánem s kuchyní, obývacím pokojem, dvěma ložnicemi (2x2 lůžka), koupelnou a samostatnou toaletou.
2 Apartmán s pokoji a stájemi. První nadzemní podlaží disponuje sociálním zařízením, šatnou, technickou místností,šestí samostatnými boxovými stáními pro koně, kotelnou a dílnou. Druhé nadzemní podlaží disponuje 1x dvoulůžkovým pokojem s vlastním sociálním zařízením, 1x třílůžkovým pokojem s vlastním sociálním zařízením, apartmánem s kuchyní, obývacím pokojem (2 lůžka), ložnicí (2lůžka) a koupelnou.
Dále nemovitost Hospodářský dvůr disponuje přízemním rodinným domem s bytovou jednotkou 2+1. Seníkem a kurníkem - dřevěnou stavbou pro zemědělské účely a dále zděným objektem.
Součástí nemovitost Selský dvůr a Hospodářský dvůr jsou rozlehlé pozemky, louky, sady, výběhy pro koně, pastvinami a dětskými hřišti o celkové ploše 100ha. Pozemky zasahují do honitby tudíž je možný lov.

Informace o ceně v realitní kanceláři.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů