Prodej průmyslového areálu LANA, Litoměřice

20 000 000 Kč/obj.Spočítejte si hypotéku!

  • Plocha: Komerční nemovitost, 22 283 m2
  • Dispozice: Výrobní prostory
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Okraj obce
  • Energ. náročnost: G - mimořádně nehospodárná
Nabízíme k prodeji průmyslový areál z oboru strojírenství, kovovýroby a výroby - montáže hydrauliky, včetně příslušenství a součástí všech pozemků o celkové rozloze 22.283 m2.
Areál se nachází v průmyslově smíšené části okresního města Litoměřice i s obytnou částí, které se mají dle Územního plánu obce Litoměřice spojit výstavbou a komunikacemi se sousedními Mlékojedy a Terezínem. Tato lokalita se stává do budoucna investičně zajímavá a je možné i vícevariantní mezioborové využití areálu.
Areál je soubor masivně zděných 1-3 podlažních staveb s velkým rovinným a zpevněným manipulačním prostorem, který je dobře přístupný z nejdelší severní hranice obdélníkového půdorysu. Nemovitosti byly vystavěny a jsou nadále od r. 1997 využívány jako strojírenské provozy a sklady. Průmyslový areál 16-ti stavebních pozemků o celkové rozloze plochy všech pozemků 2,2283 ha, včetně součástí a příslušenství, zejména 6-ti budov, 5-ti ocelových přístřešků. Areál slouží jako strojírenské dílny, autoopravna nákladních vozidel a opravna těžké techniky včetně hydrostatických mechanismů a dalšího příslušenství i skladů náhradních dílů.
Areál je plně elektrifikován, plynofikován a vybaven pouličním osvětlením i vlastní trafostanicí VN/NN. V roce 1997 byl firmou zakoupen převaděč elektrického napětí (trojfázový olejový transformátor) o výkonu 250 kVA, dvousloupový . Dle informace ČEZ Distribuce,a. s., se na území parcely 4681/20 nachází i ochranné pásmo vysokonapěťové nadzemní sítě, jejíž zákres je přílohou tohoto ocenění. Dále je napojen na veřejný vodovodní řad, má vlastní 2 kanalizační betonové jímky s plošným a svislým rozvodem do jednotlivých budov, zabezpečeno odvodnění betonových ploch do dešťové vsakové odvodňovací drenáže.

Nabízíme možnost dohody odkupu jednotlivých částí nemovitosti, cena dohodou. Pouze pro vážné zájemce.

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů