Prodej rodinného domu v obci Chotěšov

3 690 000 Kč/obj.

  • Plocha: Dům, 607 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Klidná část obce
  • Energ. náročnost: B - úsporná
Jedná se o nový developerský projekt rodinného domu (bungalov) o velikosti 3+KK v obci Chotěšov.
Dům je dokončený a zkolaudovaný v 07/2017 - ihned k nastěhování.
Zastavěná plocha domu je 102 m2 s tím, že užitná plocha je 79 m2, dispozičně se jedná o dům 3+KK a je tvořen zádveřím, halou, obývacím pokojem s kuchyní o velikosti 32,6 m2, dvěma ložnicemi, koupelnou (vana + sprchový kout) s WC, technickou místností s dalším WC. Plocha pozemku je 607 m2 a pozemek je oplocený. Parkování je před domem na ploše tvořené zámkovou dlažbou, na jihozápadní straně domu je terasa s přímým vstupem do obytných prostor domu.
Dům je postaven ze zdiva Porotherm tl. 400 mm a zateplen izolací 10 mm, na střeše je pálená střešní krytina Engoba černé barvy. V obývacím pokoji je teplovzdušný krb s přípravou na výměník, topení je podlahové a je zajišťováno elektrokotlem (pozn: plynové potrubí je zavedeno do RD možnost změny na plynové vytápění).
Vzhledem k tomu, že se jedná o první převod, nepodléhá prodej dani z nabytí nemovitosti ve výši 4 %.
Příjezdová komunikace místní komunikace s veřejným osvětlením s asfaltovým povrchem bude úklid je zajišťován obcí Chotěšov.
Občanská vybavenost je dostatečná. Na území obce se nachází obecní úřad, mateřská škola, domov sociální péče, hřbitov, dětská hřiště, fotbalový areál, dva hostince a prodejna smíšeného zboží.
Spádovost vyšší občanské vybavenosti zajišťují především obce Libochovice, Vrbičany, Lovosice a Litoměřice.
Obec je v dobré dopravní dostupnosti dálnice D8.

Videoprohlídka

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů