Luxusní rodinný dvougenerační dům v obci Postřižín

11 900 000 Kč/obj.

  • Plocha: Dům, 1 000 m2
  • Dispozice: Rodinný dům
  • Prodej/pronájem: Prodej
  • Umístění: Klidná část obce
  • Energ. náročnost: C - vyhovující
Exkluzivní rodinný dům s krbem, zahradou a krytým venkovním bazénem se nachází v prestižní lokalitě Postřižín, s výbornou dopravní dostupností do Prahy do D8. Obec Postřížín je zároveň klidnou lokalitou s přírodními rezervacemi okolo Vltavy.
Jedná se o patrový rodinný dům. Dům je složen z části obytné a části provozně-obytné, které lze užívat samostatně. V přízemí se nachází sociální zázemí (WC, koupelna) šatna technická místnost Ústření místností je obyvácí pokoj propojená s jídelnou a kuchyňským koutem značky Sýkora s přírodním kamenem Technistoune a spotřebiči AEG. Odpočinkové zóně obyvacího pokoje dominuje krb na dřevo s rozvody po celém domě a masivní schodiště do patra, dále vchod na terasu s bazénem Brilianty 66 a okrasnou zahradou. V přízemí domu jsou keramické a vyhřívané podlahy.
V patře domu je koupelna s toaletou, ložnice se šatnou a další 2 pokoje složící jako pracovna a dětský pokoj, zároveň je v patře domu k dispozici balkon. Podlahová krytina z lamina.
Venkovní zázemí tvoří bazén, zahradní altán, naproti terase komplex garážového stání vč, kanceláří a jednoho pokoje pro hosty s kuchyňským koutem a toaletou v podkroví je úložný prostor pro zahradní techniku.
Celý objekt je obehnán vlastním plotem ve stejném stylu (do areálu není vidět a je tak zabezpečeno naprosté soukromí). Dům má dva vjezdy na dálkové ovládání.
Nemovitost je k prodeji včetně vybavení a nábytku.

Videoprohlídka

Vaše budoucí nemovitost se nachází na této adrese

← Zpět na výpis inzerátů